01
02
03
04
05
06
07
 
Es game of skate

web_1.jpg

Kā jau katru gadu, arī šogad Rīgā norisināsies populārākā pasaulē skeitborda spēle „éS Game of Skate”. Šī gada 11.augustā Grīziņkalna skeitparkā tiek gaidīti visi tie, kas vēlas izmēģināt savus spēkus šajā vienkāršajā un ļoti interesantajā spēlē, lai cīnītos par galveno balvu – biļeti uz éS Game of Skate Eiropas finālu Milānā 26.augustā.

 

Spēles noteikumi ir pavisam vienkārši. Uz spēles laukuma vienlaicīgi sacenšas divi braucēji. Pirmais braucējs nosauc triku, kuru tas izpildīs, uztaisa to un nākamajam braucējam jau ir jāuztaisa tieši šis pats triks. Ja viņš šo triku neuztaisa viņš saņem pirmo kartiņu ar burtu „S”. éS Game of Skate laikā tas braucējs, kurš pirmais savāc 5 kartiņas ar burtiem S.K.A.T.E, izstājas no spēles. Ja braucējs nosauc triku un neizpilda to, tad tiesības saukt triku un to izpildīt pāriet oponentam. Tādā veidā tiek noskaidrots labākais no abiem, līdz piecām kļūdām.

Visi braucēji tiek dalīti apakšgrupās pa 16 cilvēkiem (kopā max 8 apakšgrupas), un finālā tiekas viens spēcīgākais no katras apakšgrupas ar pārējo apakšgrupu spēcīgākajiem (max 8 cilvēki).

 

Reģistrācijas sākums: 10.00

Sacensību sākums: 12:00

Piiis out!

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft