01
02
03
04
05
06
07
 
Brauc uz skolu ar limuzīnu!!!

limo_akcijai_smal.jpg

1. septembris visiem ir īpašs datums! Vēl jo vairāk tas ir īpašs studentiem un skolēniem, kuri atkal dodas atpakaļ uz skolu, lai satiktu savus draugus un gūtu zinības. Veikals „Fun Box” piedāvā iespēju nosvinēt 1. septembri ar šiku – dodies uz skolu ar limuzīnu un paķer pa ceļam līdzi savus draugus. Tevi un Tavus draugus pievedīs pie skolas ar skaistu un spīdīgu limuzīnu. Klausies, kas Tev jādara!

Veikals „Fun Box” piedāvā labu iespēju sagatavoties skolai un pie reizes piebraukt pie skolas tā, lai visiem žoklis atkaras. Nopērc visu vajadzīgo skolai – somu, drēbes, apavus un citus labumus, mēs to visu saskaitīsim kopā un, ja Tu būsi iepircies par vislielāko summu, tad 1. septembrī** lec limuzīnā un brauc ar draugiem uz skolu. Akcijā piedalās visi „Fun Box” klientu kartes īpašnieki. Ja neesi klientu kartes īpašnieks, tad iegūsti klientu karti aizpildot anketu veikalā „Fun Box”*.

*klienta kartes cena 4.00 Ls

**pirmā skolas diena 3. septembrī, kad arī reāli limuzīns pieripos pie durvīm

 

·        Ja esi „Fun Box” klientu kartes īpašnieks, tad mēs uzsākam Tavu pirkumu uzskaiti sākot no 1. augusta

·        Ja neesi „Fun Box” klientu kartes īpašnieks, tad piesakies tai un mēs uzsāksim Tavu pirkumu uzskaiti kad saņemsi karti (nedēļas laikā).

·        Akcijā piedalās visu vecumu skolnieki un studenti uzrādot savu „Fun Box” klientu karti. Mēs veicam pirkumu uzskaiti konkrētai kartei.

·        Veicot pirmo pirkumu mēs piedāvāsim Jums iesaistīties akcijā. Viss, kas Jums jādara ir jāpievieno sarakstam savu vārdu un uzvārdu. Tikai no tā brīža mēs pievienojam akcijas dalībnieku skaitam.

·        Akcijas norisinās no 2007. gada 1. augusta līdz 25. augustam

·        Akcijā uzvar „Fun Box” klientu kartes īpašnieks, kura pirkumu summa ir vislielākā.

Jebkuru neskaidrību gadījumā varat rakstīt uz info@fun-box.lv un Jums atbildēs.

Tavs, Fun Box

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft