01
02
03
04
05
06
07
 
Fono Fest III

poster_small.jpg

13. jūlijs. Piektdiena. Tavas vasaras vislaimīgākais notikums – Fonofest

 

 

7 praktiski padomi festivāla apmeklētājiem

 

 

 1. Tiem, kam spēka vai laika par maz, lai uz „Uplandiem” ietu ar kājām, lieti noderēs sabiedriskā transporta pakalpojumiem. Tādā gadījumā autobusa piekritējiem gala pietura būs „Betes”, bet tiem, kas labāk pārvietojas ar vilcienu, - „Āraiši”. Tiem, kas uz pasākumu plāno doties ar personīgo transportu, aicinām būt draudzīgiem un paķert līdzi draugus vai stopētājus.

   

 

 1. Pleijeri labāk atstāt mājās, jo par vienveidību muzikālajā ziņā nav jāuztraucas. Saldajam ēdienam – grupām Blindside, P.O.Box, Defdump, The Hobos, Crowd, Enhet u.c. - var gatavoties mūzikas pazinēji, taču laba atmosfēra un lustes garantētas arī tiem, kas šo mūziku dzirdēs pirmoreiz. Bez tam jaunus atklājumus sola Radio SWH Pagrabs skatuve.

   

 

 1. Obligātais ekipējums ir izturīgas deju kurpes, jo Dj Toms Grēviņš kopā ar disko cirku gādās par daudz ārprātīga disko, nedaudz skaļa roka un īpašiem priekšnesumiem no īpašiem viesiem. Turklāt kājas izkustināt varēs arī Veto Dj teltī, kur bez Dj par labu relaksāciju rūpēsies arī ritma grupa Pulse Effect un akustiskās ģitāras pavēlnieks Mārtiņš Vaters no grupas Indygo. Runā arī, ka Veto Dj teltī viesosies dāma no Islandes, kas 48 h no vietas dejošot kaila.

   

 

 1. Nedrīkst aizmirst arī T-kreklu karstajām sporta aktivitātēm, jo būs iespējams ar basām kājām spēlēt smilšu futbolu vai volejbolu un iegūt vērtīgas balvas no veikala FANS. Nopietnākām lēdijām un vīriem patiks peintbols. Jāpadomā arī par trūcīgākiem apģērba gabaliem peldēm tuvējā Āraišu ezerā.

   

 

 1. Jārūpējas, lai draugu pulkā ir vismaz viens lietpratējs telšu celšanas jomā, jo miega stundas spēku atgūšanai varēs baudīt telšu pilsētiņā. Izsalkumu varēs remdēt ēdināšanas stendos festivāla teritorijā, bet telšu pilsētā atļauts mieloties ar līdzpaņemtajiem našķiem.

   

 

 1. Lai gan festivāla ieejas maksa ir visai demokrātiska, par skādi nenāktu jau laicīgi iekrāt 8 Ls tiem, kas vēlas ballēties abas dienas un 5 Ls steidzīgajiem, kas Fonofest baudīs tikai 1 dienu.

   

 

 1. Sīkākas norādes un atbildes uz jautājumiem iespējams rast festivāla mājas lapā www.fonofest.com, bet tiem, kas vēl meklē kompāniju būs lietderīgi pievienoties Fonofest profila paprāvajam draugu pulkam portālā www.draugiem.lv.

   

 

PS. Pirms festivāla izgulieties kārtīgi, jo pieredze rāda, ka emocijas sitīs augstus viļņus un arī zvilnēšana zaļā zālē un skatīšanās debesīs prasīs daudz enerģijas.

 

 

Festivālu atbalsta: Cēsu pilsētas dome, Cēsu rajona padome, Cēsu Jauniešu dome, Vidzemes Vēsture un tūrisma centrs, Enerģijas dzēriens DYNAMI: T, Tigra Hotel, ZAAO, Venden, Fans, Bad Dog, Monatta. Radio SWH Valmiera, Veto Magazine, 4teen Girl, draugiem.lv un alternative.lv.

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft