01
02
03
04
05
06
07
 
Ko dāvināt izlaidumā??!!

des005_resize.jpg

Izlaidumu laiks ir klāt un visi laižās ārā no skolas. Laba doma, ko var pačukstēt saviem radiem, draugiem vai vecākiem..."Tie Vestal pulksteņi veikalā Fun Box, Ģertrūdes ielā 16 gan ir skaisti un labi"...vēl jo vairāk ar atlaidēm tieši izlaidumam par godu!

Veikals "Fun Box" apsveic visus skolniekus ar skolas beigšanu un kārtējās dzīves grāmatas lapas pāršķiršanu. Par Vestal pulksteni izlaidumā priecātos ikviens skolnieks...tas nu ir droši. Dāvināt mobilos telefonus izlaidumā ir novecojis triks, tagad jāizlīdzās ar ko jaunu...

Vestal pulksteņi veikalā "Fun Box" ar atlaidi ikvienam. Ja pirksi Vestal pulksteni tieši tagad, tad saņemsi atlaidi 10%...taču, ja Tu esi Fun Box klienta kartes īpašnieks, tad Tu saņemsi 15% atlaidi!

Nešaubieties...tagad ir īstais laiks, lai nopirktu Vestal pulksteni...

Šeit var apskatīt kādi izskatās Vestal pulksteņi:

Destroy_blk_silv_resize.jpg

DL_Brn_Gld_resize.jpg

dby005_resize.jpg

 

dpt002_resize.jpg

ea010_resize.jpg

ea004_resize.jpg

elt003_resize.jpg

elt001_resize.jpg

mmc010_resize.jpg

sn004_resize.jpg

Šī ir tikai neliela daļa Vestal pulksteņu kolekcijas. Ja vēlaties apskatīties visus pieejamos Vestal pulksteņu modeļus, tad sekojiet šim linkam www.vestalwatch.com . Ja vēlaties uzzināt ko vairāk par Vestal, tad spiediet uz Vestal  bannera pa labi.

Un starp citu, veikalā Fun Box ir labākā skeitapavu un brīvā laika apavu izvēle Rīgā. Apvienojiet pulksteņu apskati ar kedu apskati...laika ekonomija, lai vairāk sanāk atpūtai!

Jautras Jums visiem svinības!

Fun Box

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft