01
02
03
04
05
06
07
 
WE SC ir pie mums!

wesc_logo_text_black.jpg

We ir street fashion brands intelektuāliem slaistiem, kuri dirnē, iet naktsdzīvē, atpūšas pie dabas, bet tajā pašā laikā dara lietas un dara labas lietas. We Are Superlative Conspiracy (WE SC) simbolizē vienas jaunu cilvēku grupas, ģimenes kopīgus mērķus un ideālus. WE uzskata, ka viņi nav fashion kompānija, bet skate un snow fashion kompānija, kuras saknes meklējamas jau 2000. gadā, kad WE cilvēki saprata, ka jādara kas interesants, jo jaunības dienas, kad paši skeitoja un snovoja jau bija garām – bija jāiet soli tālāk. WE veido apģērbus, kuri nosaka jaunus virzienus un jaunas idejas, nevis seko jau esošajiem brandiem un dizainiem.

 

we.jpg

 

WE ideja ir veidot apģērbu, kurš ir ielas mode, nevis ielas apģērbs. Jau pašā sākumā bija skaidrs, ka ražot vienkāršus t-kreklus un bikses nav nopietni, jo viss tirgus ir pārpildīts ar līdzīgiem brandiem – bija nepieciešams kaut kas vairāk. Kaut kas vairāk tika atrasts un nu WE tiek pārdots jau 20 valstīs visā pasaulē. We pārstāv visas rases, neatkarīgi no to ģimenes, finansiālā stāvokļa un draugiem. We piedāvā dzīvi pēc jaunības skate un snow dzīves...We piedāvā palikt tur, kur ir vislabāk – jaunībā.

 

beth.jpg

 

benny+mark.jpg

 

Svarīgākā WE daļa ir WEactivists. Tie visi ir WE draugi, kuri saskata WE kā vietu kur būt un vietu, kur tie ir saprasti. WEactivists ir gan mākslinieki, gan aktieri, gan skateri, gan snoveri. Šie cilvēki piedalās apģērbu dizaina veidošanā, foto sesijā, pasākumos un visur, kur dodas WE, nevis tāpēc, ka tiem ir miljonu līgumu, bet tāpēc, ka tie ir draugi...

 

sejas2.jpg

WEactivists

we2.jpg

 

WE sirds ir pietiekoši plaša arī Tev...

 

www.wesc.com

Ou...un chek aut nelielu WE video:  šeit

 

P.S. chek aut nākamās divas nedēļas WE par labu cenu...

 

Tavs, Fun Box

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft