01
02
03
04
05
06
07
 
Triecienspēks!

triecienspeks.jpg

Saistībā ar to, ka skeitborda/snovborda žurnāla „Triecienspēks” redakcija nemitīgi saņem vēstules ar jautājumiem par to, kur var iegādāties iepriekšējos izdevuma numurus, „Triecienspēkam” neatliek nekas cits, kā iepriecināt savus lasītājus ar pozitīvu ziņu. Proti, 14. aprīlī „Nokia Extreme” Andrejsalas pasākumā tiks novietota speciālā „Triecienspēka” telts, kurā katrs interesents iegādājoties „Triecienspēka” pēdējo numuru bezmaksas saņems līdzi iepriekšējos žurnāla izdevumus.

 

„Triecienspēka” pēdējā numura krāšņajās lapaspuses atradīsiet informāciju par Baltijas X-Spelēm - „Simpel Session” Igaunijā, dažādiem skeitborda subkultūrā pazīstamiem braucējiem., latviešu skeitbordistu piedzīvojumiem Prāgā un „Red Bull” skeitborda filmas uzņemšanas dokumentācija Konstantinopolē.

 

Tāpat intervijas ar Latvijas un Šveices snovbordistiem; ieskats pāris pārbaudīto snovparku pasaulē; pamācības kā veikt jautrus trikus; intervijas ar eksperimentālo mūzikas projektu „Jaga Jazzist” un materiāls „par sava ceļa gājējiem” kā mazdārziņu geto saimniekiem.

Ziņas beigas.

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft