01
02
03
04
05
06
07
 
Vestal laikrāžu pavasaris...

468-X-60.gif

Lai vai kā, bet pulkstenis pavasarī ir vajadzīgs, lai saprastu cik vēl ir līdz darba dienas beigām vai darba nedēļas beigām, kad varēs doties ārā no ierastā un apmesties pie kādas upes vai lauku mājas un nedomāt par neko. Ļaut lai saule un pavasaris iziet cauri sirdij, vēderam un plaušām...Tātad, vajag Vestal pulksteni, lai zinātu kad!? Laiks ir Tavā pusē ar Vestal!

IMG_6153_resize.JPG

Vestal ir rokas pulksteņu un aksesuāru kompānija, kura savu darbību uzsākusi jau 1997. gadā Kalifornijā. Jau no paša dibināšanas brīža Vestal ir ieklausījies mūzikā un visā kas notiek ap to, jo mūzika mūsdienās ietekmē visu kas notiek mums apkārt, tai skaitā skeitbordu, snovbordu, bet galvenokārt modi un stilu. Vestal ir aksesuārs, kas labi sabalansē labu stilu ar izteiksmes veidu.

IMG_6152_resize_1.JPG

Labākais vieds kā Vestal varēja popularizēt savu produktu bija un ir caur saviem draugiem, kuru nu jau ir ne mazums. Sākot no mūzikas grupām un beidzot ar skeitborda un snovborda braucējiem visā pasaulē. Lai sniegtu ieskatu Vestal draugu pulkā jānosauc tādas grupas kā Bleeding Through, Lost Prophets, Avenged Sevenfold, Bad Religion, Thrice, Pennywise un daudzas citas. Visas šīs grupas un izpildītāji ir atraduši Vestal un Vestal ir atraduši viņus – tā ir draudzība no pirmā acu skatiena. Skeitborda un snovborda pasaulē Vestal draugus var satikt ļoti bieži, jo šeit ir jāsauc tādi vārdi kā Andreas Wiig, Danny Kass, Peter Line snovbordā un Chris Haslam, Steve Caballero, James Brockman skeitbordā...tas viss kopumā Jums rada kādu priekštatu par Vestal? Ja nē tad ejiet uz Vestal mājas lapu www.vestalwatch.com un redzēsiet kāpēc Vestal ir īpašs.

DSC01136.JPG

Latvijā Vestal ir ienācis tikai šogad un cieši paliekam uzticīgi Vestal filozofijai. Vestal pasākumu kopā ar Veto mūzikas žurnāla pirmā numura prezentāciju atcerās daudzi. Skeitbords nebūtu iedomājam bez mūzikas, labas mūzikas, tāpēc arī Sapņu fabrikā bija redzama mini rampa, daudzi skeiteri un mūzikas koncets lielajā zālē. Tas bija Vestal! Un ja Tu biji tur, tad Tu jau sajuti Vestal vēsmas...

DSC01213.JPG

Apskati video no Vestal pasākuma Sapņu Fabrikā: spied te!

Sākoties pavasara sezonai, turpināsim nest Vestal ziņu Jums visiem, jo laiks ir Tavā pusē ar Vestal!

IMG_6154_resize.JPG

www.vestalwatch.com


Tavs veikals, Fun Box

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft