01
02
03
04
05
06
07
 
"Snovbordam Draudzīgs" tūre noslēgusies!

DSC01364_resize.JPG

Līdz ar pirmajām siltajām pavasara dienām ir noslēgusies "Snovbordam Draudzīgs" tūre, kuras ietvaros mēs pabijām Latvijas snovborda kalnos un parkos, lai pārliecinātos, ka snovbords Latvijā ir un būs.

Savilksim galus par visu tūri un apskatīsimies atpakaļ kā mums gāja.

1. tūres posms Milzkalns

Laiks, diemžēl nebija mums labvēlīgs un bija diezgan silts, taču tas netraucēja mums ieņemt kalnu un priecāties visiem kopā. Labi pabraukājām un labi atpūtāmies visi kopā. Video no šī tūres posma ir pieejams video galerijā: sekojiet šeit!

2. tūres posms Reiņa trase

Diena lieliska. Saule un silts. Arī tūres dalībnieki visi priecīgi par saulaino laiku un tāpēc arī pavadām labu laiku. Jāatzīst, ka šis tūres posms, bija viens no vistraumatiskākajiem, jo nobrāztu seju un sasistu degunu nebija retums, taču jāsaka, ka visi bija apmierināti un pieņēma to ar smaidu. Reiņa kalna rampa, diemžēl, nebija gatava un nepaspējām to notestēt, bet kopumā sakot...labi pavadīts laiks.

DSC01339.JPG

3. tūrs posms Milzkalns atkārtoti

Šeit nu jāsaka, ka veicām nelielas izmaiņas tūres maršrutā, jo tūres trešais posms bija paredzēts Riekstukalnā, taču sakarā ar mūsu draugu, no Triecienspēka, organizēto slaktiņu Milzkalnā nolēmām apvienoties un kopīgi pavadīt laiku uz kalnu. Pasākuma meteoroloģiskais noskaņojums nebija vaisai patīkams, jo kalnu bija klājusi liela, dziļa migla, kas neļāva no kalna augšas saskatīt apakšu - kā Alpos! Bildes variet apskatīt sadaļā Galerija un novērtēt mūsu piedzīvojumus Milzkalnā!

DSC01392_resize.JPG 

Tūres 4. posms Žagarkalns!

Te nu jāsaka, ka Žaharkalns ir un ir vienmēr bijis līmenī, jo viesmīlība un draudzība ar kādu tikām uzņamti ir patiesi apbrīnas vērta. Viss, kas nepieciešams mums tika piedāvāts un visur tika palīdzēts. Liels paldies Jānim no Žagarkalna par palīdzību. Laiks saulains = ļoti labi! Laba mūzika, labs parks, daudz draugu un saule...ejiet uz Galeriju, lai saprastu kā gāja...

DSC01421_resize.JPG

5. tūres posms - Valmiera, Mosquito Prieka Parks

Pēdējais un noslēdzošais tūres posms notika kopā ar Capita Regeja festivālu, kas nu jau ir ikgadējs sezonas noslēguma pasākums. Tāpēc arī simboliski sapludinājām noslēdzošo tūres posmu kopā ar sezonas noslēguma pasākumu. Te nu jāsaka, ka laiks pirmo pasākuma daļu nebija visia izdevies, taču saule tomēr uzspīdēja...un tas ir galvenais. Bildes Galerijā!

DSC01730_resize.JPG

Paldies mūsu atbalstītājiem un sponsoriem, kuri palīdzēja mums braukt uz kalnu un būt kopā. Paldies, Sony par balvām, kuras tika dāvātas uz kalna. Paldies, Red Bull par neizsīkstošo enerģiju, kura mūs pavadīja katrā tūres posmā. Paldies Rīgas Miesniekam par brokastīm un pusdienām uz kalna. Tāpat liels paldies arī mūsu draugiem @ draugiem.lv un Triecienspēks par informatīvu atbalstu.

Tomēr vislielākais paldies ir Jums, ka bijāt uz kalna!

Tiekamies nākamajā gadā!

Tavs veikals, Fun Box

 Atgriezties



Pēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft