01
02
03
04
05
06
07
 
Triecienspēks Nr. Faiv!

Triecienspeks_5_vaks.jpg

Jaunais snovborda un skeitborda žurnāla „Triecienspēks” numurs ir klāt! Lai, arī šī sezona ir īsa, tomēr žurnāla uzdevums ir sniegt iedvesmu, kas nepieciešama, lai izbaudīt atlikušo sezonu kārtīgi, jo tieši marta beigas un aprīļa sākums ir pats labākais laiks snovošanai, jauno triku apgūšanai...
             Šis, pēc kārtas 5. „Triecienspēka” numurs būs diezgan raibs! Tajā atradīsiet plašus foto materiālus un intervijas ar dažādiem snovbordistiem kā šobrīd (pēc „Methomag” kolēģu viedokļa) tik karsto Aleksu Eveko, kas ne tikai filmējās filmā „Termos”, bet ir arī pazīstams kā viens Šveices labākajiem snovbordistiem, Lučīno Ramelli, kas praktiski dzīvi kalnos un Latvijas snovborda čempionu Arti Mikālu un viņa stoisko pieeju dzīvei un snovbordam.
            Bez tā visa „Triecienspēks” piedāvā arī ieskatu pāris pārbaudīto snovparku pasaulē; pamācības kā veikt jautrus trikus; snovborda pasākumu apskatus un nelielu sāpju terapiju, kas ļaus Jums iepazīties ar iespējamām traumām.
            Žurnāla skeitborda pusē izvērsts materiāls par Baltijas X-Spelēm - „Simpel Session” Igaunijā un kārtīgs ārzemju skeitborda kumoss. Būs arī melnais materiāls no Prāgas un „Red Bull” skeitborda filmas uzņemšanas dokumentācija Konstantinopolē.
            Nobeigumā, bez ekskluzīvas intervijas ar eksperimentālo mūzikas projektu „Jaga Jazzist” un mākslas darbiem, būs arī jauna sadaļa - „Cilvēks, pasaule, triecienspēks”, kurā piedāvāsim materiālus „par sava ceļa gājējiem” – šoreiz par mazdārziņu geto saimnieku.
            Pieprasiet „Triecienspēku” lielākajos snovborda un skeitborda veikalos vai abonējiet Latvijas pastā un „Diena sabonēšanas centrā”.
Tiekamies kalnā uz BBQ...

 

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft