01
02
03
04
05
06
07
 
Snovbordam Draudzīgs tūre turpinās - 3. posms, Riekstukalnā!

DSC01332_resize.JPG

Viss turpinās un nekas nemainās. Snovbordam Draudzīgs  tūres trešais posms jau šīs nedēļas beigās notiks Riekstukalnā, Baldonē. Formāts un viss pārējais paliek pa vecam - snovbordam draudzīgs atmosfērs uz kalna!

Riekstukalns ir viens no kalniem Latvijā, kurš demonstrē savu snovbordam draudzīgu attieksmi caur rūpēm par snovborda parku. Pavisam nesen saņēmu zvanu no Triecienspēka spēka gvardes, kuri atrodās Riekstu kalnā un sagatavo snovborda parku, lai sestdienas tūres posms būtu gana interesants. Jau pagājušajā gadā Riekstukalns veidoja snovborda parku, kurš, cerams, iemantos tik pat lielu cieņu kā Milzkalna vai Žagarkalna parks. 

Kalnu saimnieki saprot, ka snovbords ir šeit uz palikšanu! Un mums visiem ir nepieciešami snovborda parki...no tā izbēgt nav iespējams! Riekstu kalna saimnieki to ir sapratuši un tāpēc arī mēs visi draudzīgi dosimies braukāties uz snovbordam draudzīgu kalnu - Riekstukalnu!

Sestdienas tūres posms piedāvās ierastās izklaides - balvas no Sony, enerģija no Red Bull un pusdienas no Rīgas Miesnieka. Par tūri varat uzzināt no portāla "draugiem.lv", žurnāla "Triecienspēks" un žurnāla jauniešiem "Sīrups".

Visu informāciju par reģistrēšanos atradīsiet šeit:
http://www.fun-box.lv/index.php?mod=zinas&zinas=one&id=23&zinas_port=2&nr=5&nr2=&lang=1

Visu pārējo informāciju varat iegūt www.fun-box.lv vai arī rakstot uz info@fun-box.lv

Lai Jums patīkama nedēļa un tiekamies Riekstu kalnā!

Tavs veikals, Fun Box

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft