01
02
03
04
05
06
07
 
Snovbordam Draudzīgs tūres pirmie divi posmi aizvadīti!

DSC01364_resize.JPG

Pirmie divi posmi aizvadīti! Jāsaka paldies visiem, kuri ieradās un pavadīja labu laiku kopā. Pirmais posms, kurš norisinājās Milzkalnā izcēlās ar lielu ēšanu un lielu mikrafonā runāšanu, bet otrais posms Reiņa trasē izcēlās ar draudzīgu snoveru kolektīvu, kuri visi labi pavadīja laiku uz kalna...

1. posms - Milzkalns

Jāsaka atklāti, ka šis te bija viens traks posms, jo organizatori bija lielā steigā sakarā ar iepriekšējā vakara organizēto Vestal pasākumu Sapņu fabrikā, bet tas netraucēja visam notikt kā tam jānotiek. Ieradušies bija liela daļa Latvijā zināmu braucēju, kā arī braucēji, kuri vēl nav izkarojuši savu vietu zem saules, taču rādija atzīstamu sniegumu.

Mareks, no veikala Fun Box bija ķēries klāt komentēšanai un viss notika kā pa sviestu...freestyle, pāris skaļāku vārdu, sponsoru slavināšana un tā tālāk. Visi tika aicināti ieēst Rīgas Miesnieka cepam desas un apēst kādu maizīti! Lamar un Technine dēļi arī tika piedāvāti pārbaudei, ko laipni piedāvāja veikals Fun Box. Tā arī viss ritēja savu gaitu, visi braukājās kā traki un izmantoja parka sniegtās iespējas. Runājot par parku, Gizmo aka Kristians Muižnieks bija parūpējies par mums visiem un sagatavojis lielisku parku. Paldies Tev amigo! Aaa, galvanais dienas kulminācijas punkts bija sony best trick jam sessions uz kastītes. Labākā trika īpašnieks saņēma 6 gigabaitu lielu sony Mp3 pleijeri...tā neko sev! Ta viss notika un labāko triku izpildīja kāds zēns, kura vārdu diemžēl neatceros...jā, neatceros, es atvainojos. Bet tas nemaina lietas būtību Sony giga pleijeris atrada savu īpašnieku! Nu jā, protams, protams, Red Bull meitenes atkal bija klāt un izglāba no negulētās nakts iespaida - 2 Red Bull un dzunkt! Aiziet!

Lielāku skaidrību par notikumiem tajā dienā varat saņemt ieskatoties galerijā un nospiežot uz pirmā posma video materiāla! Vai arī šeit: http://www.fun-box.lv/index.php?nr=3&nr2=&mod=galery&lang=1&id=20&tips=bilde&i89=1

2. posms - Reiņa trase

Pamodos no rīta - skaaaaaaaisti! Saule spīdēja kā negudra un auksts arī sevišķi nebija...viss mierīgi. Savācām visas mantiņas un devāmies uz Reiņa trasi. Pa ceļam ieskrējām Fun Box veikalā, kur bija šādas tādas mantinās jāsavāc, satikām autobusu, kurš ved visus uz kalnu, satikām visus tūres dalībniekus un sarunājām, ka tiekamies tur. Un tā arī bija!

Kalns skaisti nošeipots, taču taisnības labad jāsaka, ka Reiņa trase neizceļās ar sevišču snovbordam draudzīgu attieksmi, par ko liecina kaut vai fakts, ka ir divi kalni un pacēlājs pa vidu. Tomēr, rinda un sētiņa tiek taisīta uz slēpotāju nogāzes pusi, kas nozīmē, ka visiem snovborda entuziastiem ir jābrauc līkums vai arī jāiet ar kājām, jo nepietiek ātruma. Tas tikai tā pārdomām, all equal all different, atceramies to. Taču lielos vilcienos runājot par parku tas bija ok! Tomēr jāpiebilst, ka ātruma nebija, lai izbrauktu pa visām konstrukcijām. Nākamjā gadā noteikti vajadzētu pārdomāt parka izvietojumu. Bet tas viss neliedza mums visiem izpildīt best trick uz kastes, par ko balvā tika piesolīts vēl viens Sony pleijeris! visi centās kā nu varēja, bet galu galā pleijeri saņēma meitene, kura mēģināja slaidot, bet tas beidzās ar asiņainu degunu un ja nemaldos tad nelielu smadzeņu satricinājumu - par drosmi pleijeris! Galvenais nepadoties un mēģināt vēl.

Protams, Red Bull enerģija un Miesnieka desiņas visus lutināja tāpat kā to darīja saulīte. Pasākums izdevās godam. Vēl nobeigumā visi kopā apēdām pa desai uhn tad jau arī bija laiks doties mājup! Paldies visiem, kuri atbrauca. Gaidīsim vēl!

Nākamais posms jau 3. martā - Riekstu kalnā, Baldonē, kur Gizmo solijās sabūvēt labu parku. Turēsim pie vārda un brauksim pārbaudīt!

Bildes no posma skatiet galerijā...

Snovbordam Draudzīgs veikals, Fun Box

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft