01
02
03
04
05
06
07
 
Mosquito un Troja Piedāvā: Pēdējais Kāposts

           pedejais kaposts web2_1.jpg 

Tā, lūk, cienījamie skeitborda entuziasti! Šā gada 20. septembrī tieši pulksten 12.00 skeitbordam draudzīgais veikals Mosquito sadarbībā ar skeitparku „Troja” aicina Jūs visus piedalīties vai būt par lieciniekiem gada grandiozākajā cīņā par Pēdējo Kāpostu.

Tikai 3 visveiksmīgākie, drosmīgākie un mērķtiecīgākie braucēji iegūs savā īpašumā daļu no Pēdējā Kāposta, kur kopējais svars ir lielāks, kā minimālā alga!

Par noskaņu pasākuma laikā rūpēsies Dj Zajec, Dj Kvadrāts un Redbull mūzikas aparāts, Jūsu apetīti remdēs gardas veltes no Rīgas Miesnieka, savukārt žurnāls Triecienspēks nodrošinās ikdienai nepieciešamo izglītošanās devu. Tas, protams, vēl nav viss!

Pasākuma beigu daļā notiks pasaulē pirmais Mongo Speed Šovs! Iespēja piedalīties šovā un izredzes uzstādīt pirmo pasaules rekordu ir ikvienam, kas reiz ir kāpis uz skrituļdēļa.Pēc apbalvošanas ceremonijas visi ir laipni aicināti uz oficiālo „Pēdējā Kāposta” afterpārtiju iekš Meta Kafe, kur paralēli aktīvām dejām un jautriem tostiem norisināsies „DVS Dullais Trekteris”.

Tātad tiekamies 20. septembrī Trojas skeitparkā Bauskas ielā 143 un ļaujam tam notikt!

Pasākumu atbalsta: Veikali Mosquito un Fun-box, Redbull, Rīgas Miesnieks, Sony, Meta Kafe, DVS shoes, Triecienspēks.

Ģenerālsponsors: SIA Troja

Noderīga informācija:

Kāpēc „Pēdējais Kāposts”?

Reiz kādā agrā novembra rītā piedzima veikals ar nosaukumu Mosquito. Kā jau visi veikali, arī viņš gribēja augt un attīstīties, tālab tas sev darbā uzaicināja jaunus un radošus cilvēkus.

Laiks gāja un pamazām Mosquito sāka sasniegt to par ko bija sapņojis. Viņš varēja piedāvāt preces, kuras pašam patika, klausīties mūziku, kādu vēlās, piedāvāt ciemiņiem atsēsties zvilnī un atvilkt elpu. Viņš varēja atbalstīt savus iecienītākos Latvijas skeiterus un snovbordistus, rīkot tādus pasākumus, kādi pašam iet pie sirds un visbeidzot, gūt prieku no visa tā un dalīties tajā ar pārējiem.

 Tā pagāja gandrīz 4 gadi, līdz Mosquito pēkšņi sadrūma.

Darbinieki tam jautāja:” Kas lēcies, vecīt?”

Mosquito atbildēja:” Es jūtos apjucis. Esmu sasniedzis visu, ko esmu kā veikals būdams vēlējies, un sāku pamazām just, ka man ir nepieciešamas pārmaiņas.

Un darbinieki tam atbildēja: Tad pārmainies!

Mosquito izbrīnīts jautāja: „Jūs nejutīsieties vīlušies manī, ka tā arī nesasniedzu titulu par labāko ekstrēmo sporta preču veikalu pasaulē?”

Un darbinieki tam atbildēja: ”Liecies nu mierā, vecīt, tas nav no svara! Tu varbūt neesi labākais veikals pasaulē, un varbūt ar ne Rīgā, taču Tu pilnīgi noteikti esi pats labākais, kas jebkad ir noticis uz Kr. Barona ielas 41/43, lūk, tas gan ir no svara!”

To dzirdēdams, Mosquito atplauka, un viņā sāka atkal raisīties jaunas domas.

Mirkli padomādams, viņš turpināja runāt:

„Kamēr es vēl nebūšu pametis savu veikala formu, un izlēmis, kurā citā formā pārtapt man, tikmēr mēs varētu izdomāt un noorganizēt manu pēdējo pasākumu maniem tuvākajiem draugiem- skeiteriem!

Un viņi sāka ķerties vērsim pie ragiem un tur to vēl šobaltdien! 

Pēdējā Kāposta izcīņas formāts:

Cīņa par Pēdējo Kāpostu notiks „Jam” formātā. Visi dalībnieki tiks sadalīti grupās pa 4-5 cilvēkiem un katrai grupai būs dotas 5 minūtes, lai parādītu savu izpratni par skeitbordu piedāvātajā skeitparkā. Braucēju sniegumu vērtēs 3 tiesneši, kuri, ņemot gan savu, gan vispārējo kvalitātes skalu, no visām grupām noteiks 8 labākos, kas cīnīsies fināla džemā, kurš ilgs 10 min.

Mongo Speed Šovs

Šī rotaļa norisināsies sekojoši:

Dalībnieki tiks sadalīti pa 5 cilvēkiem vienā grupā. Tiks atzīmēta distance no viena skeitparka gala līdz otram. Uzdevums: Pēc iespējas ātrāk nobraukt distanci atsperoties Mongo* pozīcijā. Uzvar dalībnieks, kurš visātrāk pēc hronometra laika šķērso finiša līniju!

*mongo- pozīcija, kad atsperās ar to kāju, kas stāv tuvāk dēļa degunam (priekšējo kāju).

Afterparty iekš Meta Kafe

Sākums: 22.00

Adresse: Rīgā, Kronvalda bulvāri 2b (aiz Nacionālā teātra,pie tenisa kortiem)

Mūzika: Dj Zajec un Dj Kvadrāts

Aktivitātes: Dejas, sarunas, tosti un DVS Dullais Trekteris

Ieeja: par brīvu, no 18 gadiem!

 

          

 

 

 

 

 

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft