01
02
03
04
05
06
07
 
Pirmais Parks! Prieka Parks Valmierā!

fretu.jpg

Hellloooou, sniega vīri un sniega dāmas! Sezona ir sākusies, kā jau solijām pagājušajā nedēļā. Aukstums ir, sniegs tiek ražots un viss ir, viss notiekās. Fun Box ir sarūpējis mega sega ziemas sezonas sākuma dāvanas Jums...

Pirmā dāvana Jums no mums ir šī:  dāvana 

Otrā dāvana Jums no mums ir šī: kā vispār zināms faksts ir tāds, ka Valmiera un Mosquito Prieka Parks ir pirmā vieta, kur parasti visi brauc sākt sezonu. Par cik sezona nu ir sākusies, tad trīs labi draugi - veikals "Fun Box", veikals "Mosquito" un Valmieras sniega kūrorts "Baiļi" + Mosquito Prieka Parks sanāca kopā un nosprieda. Ja jau reiz sezona ir sākusies, tad uzdāvināsim visiem sniega dēļu mīļotājiem kopīgu dāvanu!

Veikals "Mosquito" piedāvā atlaides līdz 30 % ziemas inventāram un apģērbam!
www.mosquito.lv

Veikals "Fun Box" piedāvā atlaides līdz 30 % ziemas inventāram un apģērbam!
http://www.fun-box.lv/?mod=zinas&zinas=one&id=21&zinas_port=1&nr=&nr2=&lang=1

Valmiera, "Baiļi" + Mosquito Prieka Parks pats pirmais uztaisa snovborda parku, kurš sastāvēs no visām konstrukcijām + tramplīna. Papildus tam visam svētdien, 28. janvārī Jums ir iespējas saņemt atlaides uz pacēlāju biļetēm Baiļos. Sistēma tāda: Jūs atnākat uz veikalu "Fun Box" vai veikalu "Mosquito" sākot no ceturtdienas, 25. janvāra, pieejat pie kases un sakat, ka vēlaties saņemt atlaides uz pacēlāju biļetēm 28. janvārī "Baiļos". Pārdevējs Jūs ierakstīs sarakstā, kurš tiks nogādāts uz "Baiļu" biļešu kasi. Kad esat Tur, Jums noteikti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, ka Jūs esat tas un tas cilvēks, kurš ir sarakstā un Jūs saņemsiet 5 stundu biļeti par 2,5 stundu biļetes cenu! Papildus noteikums - šīs biļetes Jūs varēsiet iegādāties svētdien no 10:00 rītā līdz 15:00. Siiiiiiiiiiiiiik!

 

Apkopojums

Līdz 30% atlaide veikalā Fun Box

Līdz 30 % atlaide veikalā Mosquito

Mosquito Prieka Parks gatavs + atlaides uz pacēlāju biļetēm 28. janvārī!

------------------------

Es Jums saku, sezona ir sākusies mīļie draugi...sezona ir sākusies!

Jūsu draugi, Fun Box, Mosquito un Valmiera "Baiļi"

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft