01
02
03
04
05
06
07
 
Maugļa ceļojums Zvērā.

maug_1.JPG

Čau, te Kārlis.
Uz pasākumu vai došos vel nezināju līdz kādiem pulksten pieciem, līdz brīdim kad man vajadzēja izvēlēties vai doties uz to pasākumu, vienam pašam, ar stopiem , nezinot vai tikšu iekšā, jo kabatās man svilpoja vējš. Tad kautkur piecos, kad sapratu ka jābrauc, devos ceļā. Iegāju ošiņā, nopirku papīru un flomāsterus. Iekāpu mikriņā, aizbraucu līdz liepājas šosejai. Izkāpu, aizgāju uzmočiju plakātu un nepagāja 5 min kad jau biju mašīnā uz saldu, pēc tam atklājās ka aizvedīs līdz pasākumam. Nu vot..
Bēdzis no Rīgas akmens laikmeta iebēgu Zvērā un tur akmens laikmets turpinājās. Viss baigi labi, visi draudzīgi, čilā. Mazliet pavizinājām pa rampu un devāmies balēties.
Tad es pamodos pie telts. Bija jādodās uz saldu, tur extrēmā tūre. Stopēt nebija grūti, turpat pie izejas mūs aizveda. Tur bija kā bija, kā jau sacensībās. Nobraucām braucienus un devāmies atpakaļ uz zvēru. Zvērā kā mājās, pačilojam un pēc vairākām stundām sākās kontests. Rampiņa bija no vestal ziemas pasākuma un ir tur uz palikšanu, cik sapratu, tā kā nākamajos gados ar būs.. Ansis no Saldus, megafonā saucot, sasauca tusiņu un uzrīkoja pamatīgu sešonu. Bija baigi labi, sanāca arvien vairāk skeiteru un skatītāju. Tā mēs skeitojām, triku bombīgums cēlās ik ar sekundi un tā pēc daudz nu daudzām sekundēm mēs sākām baigi atlaist. Triki bija baigi baigi daudz, visspilgtāk atceros saldinieku kurš uztaisija daudz blantus vienu pēc otra, tad tur vel atlaida visādi skeiteri. Zvērā titula otrā vieta, pēc tiesneša galvasāpēm, pienācās Maksimam Feofilovam par blunt fingerflip out no sakrautām koka kastēm. Pirmā vieta atnāca man par kickflip f/s nosepick par to pašu kasti. Vel labs bija kad mēģinājām stolot pa dēli vertikāli noliktu uz rampas koupinga. Respect Kalnam par ilgo izturību un smagajām bietēm un Āķim par lidojumu no rampas atmuguriskā virzienā pēc tā paša dēļa turēšanas. Pēc sešona bija sasistas visas malas un prieks par lielo enerģiju kādu mēs ieguldijām un guvām panākumus. Devāmies tālāk pa teltīm pasākumiem noraut jumtu. Nākamajā dienā uz mājām.
Čau.

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft