01
02
03
04
05
06
07
 
Svinam kopā! Ziema beidzot ir ar mums!

fanboks.jpg

Sniegs un aukstums jau ir pietuvojies mūsu platuma grādiem un patreiz, cik ziņoja mūsu aģenti, atrodās kaut kur virs lielā okeāna. Būs, būs! Laika prognoze sola, ka nākamā nedēļa būs ziemas sākums, kad pirmo reizi šajā ziemā mēs varēsim piedzīvot nebijušu aukstumu -10 grādi! Traks var palikt! Līdz ar sezonas atklāšanu Fun Box piedāvā akciju...Svinam sezonas sākumu kopā! Sestdien, pirmdien un otrdien!

Akcija un tās noteikumi! Pierakstiet, es atprasīšu!

Tātad, lieta tāda.

Pērkot cieto inventāru Jūs varat pirkt to pa daļām - stiprinājumi, zābaki, dēlis.

Ja Jūs pērkat vienu vienību (stiprinājumus, zābakus vai dēli) Jūs saņemat atlaidi 15 % + saņemat kuponu, kurš Jums dos iespēju saņemt 5 Ls lielu atlaidi skeitšūziem Fun Box veikalā sākot no 1. marta. Kapiish?

Ja Jūs pērkat divas vienības (dēli + stiprinājumus vai stiprinājumus + stiprinājumus + dēli utt.) Jūs saņemat 20 % atlaidi + saņemat kuponu, kurš Jums dos iespēju saņemt 5 Ls lielu atlaidi skeitšūziem Fun Box veikalā sākot no 1. marta.

Ja Jūs pērkat komplektu (dēlis + stiprinājumi + zābaki) Jūs saņemsiet 25 % atlaidi + saņemat kuponu, kurš Jums dos iespēju saņemt 10 Ls lielu atlaidi skeitšūziem Fun Box veikalā sākot no 1. marta. Un tas vēl nav viss...komplektam vēl papildus Jūs saņemsiet Technine un Section filmu "State Of Mind". Sik!

Snovborda apģērbam - 30 % atlaide + saņemat kuponu, kurš Jums dos iespēju saņemt 5 Ls lielu atlaidi skeitšūziem Fun Box veikalā sākot no 1. marta.

Apaviem - 30 % atlaide + saņemat kuponu, kurš Jums dos iespēju saņemt 5 Ls lielu atlaidi skeitšūziem Fun Box veikalā sākot no 1. marta.

Un atcerieties - tikai trīs dienas!

Vai ta nav trakums! Citi to būtu saukuši par ledus laikmeta trakajām dienām, bet mēs to saucam par svinēšanu kopā! Celebrate snowboarding! Sezona ir sākusies!

Seko šim linkam lai apskatītu video par visu šo plus plus plus...

P.S. Ejiet uz sadaļu Katalogs, lai iepazītos ar sortimentu!

Fun Box crew!

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft