01
02
03
04
05
06
07
 
Mosquito ieripo pavasarī!

Cienījamās dāmas un godātie kalpi,

Vēlamies Jums visiem ar patiesu prieku paziņot, ka arī šogad 26. aprīlī Trojas skeitparkā pulksten 12.00 Mosquito bode totāli ieripos pavasarī! Aicināti ir pilnīgi visi, gan tie, kuriem skeitbords vēl ir tikai sirdī, gan tie, kuriem tas jau ir pie kājas! Šogad ieriposim pavasarī ar devīzi: „Atpūties vai ej strādāt!”

Pasākuma programma sevī ietvers mūzikas pavadījumu no DJ Yannick repertuāra, kā arī pēdējo gadsimtu modes tendences un, protams, skeitbordisku atpūtu visas dienas garumā. Ieeja pasākumā un dalība sacensībās ir bez maksas.

Šogad Mosquito bode piedāvās ieripot pavasarī caur trīs sekojošām disciplīnām:

Krēma Stafiņš

Šī ir pirmā komandas stafete. Lai piedalītos Krēma stafiņā ir iepriekš jāsaorganizējas pa 3 cilvēkiem vienā komandā, jādod komandai nosaukums un jāietērpjas tam atbilstošos vai neatbilstošos formas tērpos. Skeitparkā tiek sanumurētas konstrukcijas, un katrai konstrukcijai tiek piešķirts noteikts trika paveids (flip triks, grādu rotācijas triks, grab triks, utt...), kas dalībniekam jāizpilda stafetes laikā. Pa katru konstrukcijas prasībām atbilstošo triku tiek piešķirti punkti. Punktu daudzumu pa katru triku ietekmē trika sarežģītības pakāpe. Uzvar tā komanda, kura stafetes beigās ir savākusi visvairāk punktu. Sīkāks izklāsts tiks paziņots īsi pirms stafetes*

Super Rampa*

*parasta rampa

Šai disciplīnai dalībnieki varēs pieteikties tikai pa pāriem. Pāris vienlaicīgi brauc pa mini rampu un 1,5 minūšu laikā rāda pēc iespējas iespaidīgāku sniegumu. Protams, šeit bez trikiem nu nekādi neiztikt, bet tiks vērtēta arī snieguma oriģinalitāte.

Osīrisa Treknais Zamuds jeb Kaut Kas Ta Tur Pa Kasti

Lūk arī beidzamā un individuālā disciplīna. Skeitparkā tiks novietota kaste, pa kuru dalībniekam kaut kas ta tur ir jāuztaisa. Tas var būt wheelie triks, slaids, grainds vai vēl labāk- viss kopā. Uzvar tas dalībnieks, kurš 20 minūšu laikā uztaisa vistreknāko zamudu (kombināciju).

Programmas noslēgumā veiksmīgākie tiks aicināti kāpt uz pjedestāliem, lai saņemtu godalgas no Creme skateboards, Osiris shoes kā arī no pašas Mosquito bodes!

Vakarpusē visi tiek laipni aicināti noslēgt atpūtu ar pēc ballīti bārā I love you.

Tātad tiekamies sestdien, 26. aprīlī, Bauskas ielā 143, Trojas skeitparkā, pulksten 12.00 un ieripojam to pavasari kā nākas!

Pasākumu atbalsta: Pasākuma Dalībnieki

qwe2_1.jpg

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft