01
02
03
04
05
06
07
 
Noskaidroti sezonas labākie Latvijas snovbordā

IMG_1444_resize.JPG

Nedēļas nogalē Liepājās klubā „Fontaine Palace” autentiskais dēļu žurnāls „Triecienspēks” pasniedza „Gada Balvu Snovbordā” sezonas labākajiem braucējiem un nozares speciālistiem.

 

Par labākajiem tika atzīti:

 

Gada labākais snovbordists – Voldemārs Siliņš;
Gada labākā snovbordiste – Kristīne Bezbaile. Kristīne saņēma galveno balvu arī nominācijā „Triecienspēka lasītāju simpātija”;
Labākais fotogrāfs – Uģis Brālēns;
Sezonas jaunatklājums – Toms Petrušēvics;
Skeiteris – snoveris – Raitis Helmanis;
Labākais snovborda parks – Žagarkalns, „Tele2” snovborda parks.

 

Stāsta žurnāla „Triecienspēks” veidotāji: „Šī bija pirmā „Triecienspēka Gada Balvas Snovbordā” pasniegšana un mēs ceram, ka būsim iedibinājuši tradīciju apbalvot tos braucējus, kuru sniegums bijis vērā ņemams, un tos profesionāļus, kas ieguldījuši lielu darbu Latvijas snovborda attīstībā”.

 

Uzvarētāji saņēma žurnāla mākslinieces Martas Silas veidotas balvas, kā arī labākais snovbordists Voldemārs Siliņš un pārējie šajā kategorijā nominētie sportisti kopā ar labāko fotogrāfu Uģi Brālēnu augustā dosies uz snovborda nometni Francijā, kur Les 2 Alpes kūrortā tiks organizēta īpaša foto sesija.
Pasaules pieredze rāda, ka snovborda gada balvas pasniedz tieši snovborda žurnāli („Transworld Snowboarding”, „Onboard Mag” un citi), kuri uz lietām skatās no malas, visaktīvāk seko līdzi norisēm tirgū un var objektīvi novērtēt braucēju sniegumu sezonas laikā.

 

 „Triecienspēks” ir pirmais un vienīgais latviešu autentiskais dēļu - snovborda un skeitborda - žurnāls. Ņemot piemēru no lielākajiem un labākajiem Eiropas un pasaules snovborda un skeitborda žurnāliem, „Triecienspēks” iznāk kopš 2006. gada un apkopo aktuālāko informāciju par skeitbordu un snovbordu, kā arī šogad plānots vairāk materiālu veltīt ūdens sporta veidiem Latvijā un pasaulē. Katrā žurnāla numurā atrodamas intervijas ar labākajiem un interesantākajiem braucējiem, dēļu sportu inventāra apskati, daudz labu fotogrāfiju no vietējiem un ārzemju fotogrāfiem, kā arī elegantākie triki no Latvijas dēļu sporta lietpratējiem. 
Žurnāla marta numurs pieejams visās „Preses Apvienības” tirdzniecības vietās Latvijā, un nākamie numuri gaidāmi maijā, augustā un novembrī.

 

 „Triecienspēka Gada Balvu Snovbordā” atbalsta: „Fontaine Palace”.

Informatīvais atbalsts: „Draugiem.lv”, radio „NABA”, portāli „TVnet” un „Easyget”, laikraksta „Diena” izklaides pielikums „TVIzklaide”, dēļu sporta žurnāls „Triecienspēks”, žurnāls „Veto”.


 

 IMG_1219_resize.JPG


 

IMG_1221_resize.JPG


 

IMG_1234_resize.JPG


 

IMG_1265_resize.JPG


 

IMG_1267_resize_1.JPG


 

IMG_1332_resize.JPG


 

IMG_1341_resize.JPG


 
 

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft