01
02
03
04
05
06
07
 
Gada Balva Snovbordā

Pasniegs „Triecienspēka Gada Balvu Snovbordā”

19. aprīlī Liepājas klubā „Fontaine Palace” no plkst. 21:00 dēļu žurnāls „Triecienspēks” pasniegs „Gada Balvu Snovbordā” sezonas labākajiem braucējiem un nozares speciālistiem.

 „Lai arī šīs sezonas laika apstākļi nav bijuši tie labākie, Latvijas snovbordisti un snovbordistes ir rādījuši lielisku sniegumu, ko ir vērts atzīmēt. Tādēļ žurnāls „Triecienspēks” sāk jaunu tradīciju – dibina „Triecienspēka Gada Balvu snovbordā”, stāsta žurnāla galvenais redaktors Kaspars Grava.

Snovborda sezona Latvijā beidzas aprīlī. Tas ir laiks, kad jāatskatās uz sezonā paveikto gan snovborda inventāra tirgotājiem, gan snovborda medijiem, gan pašiem snovbordistiem.
Pasaules pieredze rāda, ka snovborda gada balvas pasniedz tieši snovborda žurnāli („Transworld Snowboarding”, „Onboard Mag” un citi), kuri uz lietām skatās no malas, visaktīvāk seko līdzi norisēm tirgū un var objektīvi novērtēt braucēju sniegumu sezonas laikā.

„Gada Balva Snovbordā” tiks pasniegta nominācijās: Sezonas labākais snovbordists, Sezonas labākā snovbordiste, Sezonas fotogrāfs, Sezonas jaunatklājums (braucējs, kurš tikko parādījies braucēju elitē), „Triecienspēka” lasītāju gada balva, Skeiteris snoveris un Labākais snovborda parks.
Žurnāla „Triecienspēks” lasītāji aicināti balsot par savu simpātiju no 8. līdz 18. aprīlīm  žurnāla interneta mājaslapā www.triecienspeks.lv .
Paralēli balvu pasniegšanai spēlēs grupas „All Day Long”, „Stearica” (Itālija),  „Paperback Freud” (Zviedrija) un citas.

„Triecienspēks” ir pirmais un vienīgais latviešu autentiskais dēļu - snovborda un skeitborda - žurnāls. Ņemot piemēru no lielākajiem un labākajiem Eiropas un pasaules snovborda un skeitborda žurnāliem, „Triecienspēks” iznāk kopš 2006. gada un apkopo aktuālāko informāciju par skeitbordu un snovbordu, kā arī šogad plānots vairāk materiālu veltīt ūdens sporta veidiem Latvijā un pasaulē. Katrā žurnāla numurā atrodamas intervijas ar labākajiem un interesantākajiem braucējiem, dēļu sportu inventāra apskati, daudz labu fotogrāfiju no vietējiem un ārzemju fotogrāfiem, kā arī elegantākie triki no Latvijas dēļu sporta lietpratējiem. 
Žurnāla marta numurs pieejams visās „Preses Apvienības” tirdzniecības vietās Latvijā, un nākamie numuri gaidāmi maijā, augustā un novembrī.

Ieeja klubā „Fontaine Palace” no plkst. 20:00, ieejas biļetes cena – 2,5 Ls.
„Triecienspēka Gada Balvu Snovbordā” atbalsta: „Fontaine Palace”.
Informatīvais atbalsts: „Draugiem.lv”, radio „NABA”, portāli „TVnet” un „Easyget”, laikraksta „Diena” izklaides pielikums „TVIzklaide”, dēļu sporta žurnāls „Triecienspēks”, žurnāls „Veto”.

Informāciju sagatavoja:
Kaspars Grava
„Triecienspēks”
Tālr. +371 26523226
E-pasts: kaspars@triecienspeks.lv

www.triecienspeks.lv

gada balva plakats_1.jpg

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft