01
02
03
04
05
06
07
 
Snovborda un skeitborda veikals „Fun Box” ver savas durvis

IMG_6115_resize.JPG

Dārgie snovborda un skeitborda entuziasti! Ir pienācis tas brīdis, kad Rīga un Latvija ir tapusi par vienu labu skatešopu bagātāka – veikals „Fun Box”, Ģertrūdes ielā 16 ir atvērts Jums visiem. Līdz ar otro šīs snovborda sezonas atklāšanu veikals „Fun Box” ir atnācis, lai piedāvātu plašu sniega dēļu, stiprinājumu, snovborda zābaku, kā arī snovborda apģērbu izvēli. Protams, neaizmirstot par skeitborda entuziastiem, kuri šeit varēs iegādāties visu nepieciešamo skeitbordam.

„Fun Box” ir veikals, kurš nācis ilgi un pacietīgi apvienojot ap sevi vienus no labākajiem snovborda un skeitborda braucējiem Latvijā, kā arī cilvēkus, kuri Latvijas snovborda un skeitborda aprindās grozījušies jau labu laiku. Fun Box ir atnācis, lai darītu Latvijas snovborda un skeitborda dzīvi vēl interesantāku, piedāvājot plašu snovborda un skeitborda zīmolu klāstu, kā arī tuvākajā nākotnē papildinātu snovborda un skeitborda pasākumu klāstu visiem Jums. „Fun Box” mērķis ir ne tikai ņemt, bet dot Jums visiem atpakaļ prieku uz kalna vai skeitparkā.

Veikals „Fun Box” ir izveidojis visai plašu snovborda un skeitborda komandu, tādā veidā atbalstot un ieguldot Latvijas snovborda un skeitborda attīstībā. Komandā ir apvienoti tādi zināmi braucēji, kā Kristaps Pagrabs aka Pagrabs, Jānis Slits aka Slitiņš, Lauris Ābele aka Lauris Ābele, Kristiāns Muižnieks aka Gizmo, Kārlis Bogustovs aka Mauglis, Guntis Ozoliņš un vēl arī citi. Mēs esam apņēmušies turēt komandas durvis vaļā jeb kuram jaunajam talantam, kura attīstību kavē inventāra trūkums – viss atkarīgs no Tevis!

Jau janvāra sākumā veikals „Fun Box” uzsāks plašu snovborda tūri pa Latvijas snovborda parkiem vai citiem vārdiem sakot – snovbordam draudzīgiem kalniem. „Snovbordam draudzīgs” tūre brauks uz kalniem Latvijā, kuri atbalsta snovbordu un iegulda snovborda parkos un snovborda attīstībā, tādā veidā pateicoties šiem kalniem par sapratni un atbalstu. Jau tuvākajā laikā Jūs varēsiet uzzināt visu par šīs tūres maršrutu un norisi kalnos, skatešopos un Latvijas interneta un drukātajos medijos. Sekojiet līdzi informācijai veikala mājas lapā www.fun-box.lv vai citos snovborda medijos Latvijā.

Veiksmīgu sezonu Jums visiem draugi un tiekamies uz kalna!

P.S. Veikala bildes varat apskatīt lapas sadaļā Galerijas!

Fun Box kolektīvs

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft