01
02
03
04
05
06
07
 
DVS Day At The Park
Neskatoties uz pārsteidzoši slikto ziemu, 16. februārī, Cēsīs, „Tele 2 snovborda” parkā notiks pasākums snovbordistiem, kuru organizē snovbordisti. Pasākuma sākums paredzēts plkst. 13:00, bet reģistrēšanās sāksies 12:00. Piedalīties aicināti pilnīgi visi snovborda cienītāji, neatkarīgi no vecuma, jo sacensības notiks trijās grupās: juniori, meitenes un lietpratēji.

            „Tele 2 snovborda” parka darbinieki dara lielu darbu, lai saglabātu snovborda parku braukšanas kārtībā. Lai arī daudzi tam netic, tomēr „Tele 2 snovborda” parkā ir sniegs. Speciāli pasākumam tiks izveidota sacensību zona ar perfekti sagatavotiem slaidiem.

„DVS Day At The Park” ir brīva formāta pasākums, kura galvenais akcents tiek likts uz slaidiem. Sacensības notiks uz trīs veida slaidiem, kuri būs novietoti viens otram blakus. Pasākuma dalībnieki tiks dalīti trīs grupās: juniori (vecums līdz 18 gadiem), meitenes (neatkarīgi no vecuma), lietpratēji (stiprā dzimuma pārstāvji virs 18 gadu vecumam). Pasākums sastāvēs no priekšsacīkstēm, kurās tiks izvēlēti labākie braucēji no katras grupas. Priekšsacīkstēm sekos fināli, kuros sacensības notiks pēc play off principa. Braucēji katrā grupā tiks sadalīti pa pāriem, labākais no pāra dodas uz nākamo kārtu un tā līdz fināliem. Pēc sacensībām paredzēts afterparty un apbalvošana Žagarkalna kafejnīcā. Dalība pasākumā ir bezmaksas, taču katram būs jāiegādājas pacēlāja biļete, kura maksās 7 Ls uz visu pasākuma laiku.

Balvas labākajiem piedāvā „DVS” apavu ražotāji, kā arī Philips. Pasākumu informatīvi atbalsta portāls „draugiem.lv”, portāls „TVnet”, laikraksta „Diena” izklaides pielikums „Izklaide”, radio „NABA” un autentiskais ‘dēļu sportu’ žurnāls „Triecienspēks”.

Vairāk informācijas meklējiet: www.triecienspeks.lv

Informāciju sagatavoja: Kaspars Grava mob. +371 26 523 226

dvs_park_web2_1.jpg

 AtgrieztiesPēdējo reizi papildināts: 12.08.2010

Izstrādāja: SmartSoft